O nás

Výrobným programom firmy Machinen je vývoj, výroba a predaj RÔZNYCH OHÝBACÍCH STROJOV:

>Zakružovačiek profilov - mechanické, hydraulické, NC a CNC

>Ohýbačiek profilov - mechanické, hydraulické, NC a CNC

>Ohýbačiek s tŕňom - mechanické a hydraulické NC

Výhodou pri zakúpení stroja zo slovenskej "dielne" je rýchly a kompetentný servis, vzhľadom na skutočnosť výroby všetkých mechanických dielcov vo výrobe v Galante.

Na Slovensku sme zástupcami viacerých zahraničných spoločností, vyrábajúcich strojné zariadenia a systémy, ako:

>Vybrusovače a vysekávače prienikov

>Vysekávače otvorov a profilové nožnice

>Horizontálne ohýbacie lisy

>Ručné ohýbacie prípravky

>Rovnačky profilov a rúrok

Zakružovačky profilov sú naším hlavným výrobným programom. Vyrábame typy mechanické, hydraulické, s riadením NC a CNC s využitím v rôznych odvetviach priemyslu. Svoje využitie nájdu v zámočníckych dielňach  - napr. rôzne prestrešenia, kryty na bazény, zábradlia, stavby kulís v divadlách, v nábytkárskom priemysle, v plynárenskom priemysle, k výrobe podlahového kúrenia, pri výrobe automatických práčok, a neodmysliteľne v automobilovom priemysle a pod.

Maschinen und Werkzeugbau, s.r.o.  je medzinárodne známa kvalitou svojich výrobkov.  Ohýbacie stroje vyrobené v našej firme patria medzi špičkové ohýbacie stroje uznávane na celom svete. 

Našim zahraničným partnerom je firma Zopf GmbH, link:  https://www.zopfbiegemaschinen.de/

NOVINKA. Najnovšie spolupracujeme so škandinávskou firmou Herber a taiwanskou firmou Soco, výrobcami riadených ohýbačiek rúr. www.herber.se

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Rozumiem